24 березня 2016 року в приміщенні єпархіального управління архієпископ Тернопільський, Кременецький та Бучацький Нестор нагородив учасників Тернопільського Автомайдану. Разом із прот. Русланом Притулою владика Нестор вручив медалі “За жертовність та любов до України” подякувавши за самовіддану працю чоловіків та побажавши Божого благословення у їхній почесній справі.
Перегляньте також:
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви