У результаті місцевих виборів на 12 округах Тернополя не пройшов жоден кандидат, відтак жителі окремих вулиць залишились без свого представника у місцевому самоврядуванні.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
На думку секретаря Тернопільської міської ради, представника Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка» Віктора Шумади, так бути не може, тому за кожним округом міста має бути закріплений депутат міської ради.
«Наша фракція у міській раді прийняла рішення взяти під опіку ті округи, котрі межують з округами вже діючих депутатів від «Солідарності – БПП», і де перемогу не здобув жоден кандидат. Ми готові бути відповідальними та виражати інтереси людей, котрі там проживають. Закликаємо депутатів з інших фракцій зробити те ж саме», – зазначив Віктор Володимирович.
Нагадаємо, жоден кандидат до міської ради не пройшов на округах №№ 4, 7, 12, 13, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 33, 35.