За тиждень на Тернопільщині на ГРВІ захворіли понад 3000 людей
- Опубліковано: Катерина Богуславська
- —
- 15 Квітня, 2024 о 16:03
25.06.2026
01:43:36
За тиждень на Тернопільщині на ГРВІ захворіли понад 3307 людей. Це на 7,3% менше, ніж у попередній тиждень. Про це поінформували в обласному центрі контролю і профілактики хвороб.
Серед людей, які захворіли за тиждень – 1826, з них 1061 школяр.
«Порівняно з попереднім тижнем знизилася захворюваність серед дітей на 7%, серед школярів – на 14,5%. Госпіталізовано за звітний тиждень 111 осіб, із них 48 дітей (43,2%). Кількість госпіталізованих збільшилась на 26,1%», – розповіли епідеміологи.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026