За листопад споживання природного газу на Тернопільщині скорочено на 24,91%

Опубліковано:
11 Грудня, 2014

Про стан розрахунків споживачів області за використані енергоносії та виконання плану організаційно-технічних заходів щодо скорочення споживання природного газу до кінця 2014 року та в опалювальному періоді 2014/2015 років йшлося під час засідання колегії департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської облдержадміністрації, що 11 грудня відбулася в адміністрації під керівництвом директора департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Василя Ясіновського.

 За словами начальника відділу енергетики та енергозбереження управління розвитку транспортної інфраструктури, паливно-енергетичного комплексу та зв’язку департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму адміністрації Миколи Михальського, за січень-листопад споживачами області використано природного газу на суму 480,2 млн гривень, оплачено 497,4 млн гривень, або 103,6%.

«Бюджетні установи та організації розрахувались на 102%, – продовжив Микола Володимирович. – Заборгованість (з урахуванням минулих років) складає 99,9 млн  гривень, в тому числі по населенню 79,4 млн гривень, установи та організації, що фінансуються з місцевого бюджету заборгували 5,2 млн гривень, державного – 409,6 тис. гривень».

 

Начальник відділу енергетики та енергозбереження відзначив, що в області створено Антикризовий енергетичний штаб,  реалізується оперативний план технічних та організаційних заходів щодо скорочення споживання природного газу підприємствами господарського комплексу та соціальної інфраструктури.

«Однак не всім вдається скоротити доведені обсяги споживання природного газу, – продовжив Микола Михальський. – Так, у Гусятинському районі перевищено ліміти споживання бюджетними установами та організаціями на 15%, Шумському та Бучацькому –на 10%,  Заліщицькому –на 3%».

 

На даний час, в бюджетній сфері області переведено на альтернативні види палива 30 котелень (20 –у закладах освіти і науки, 4 охорони здоров’я по 3 у закладах культури та соціального захисту населення). Проводяться роботи з переводу на альтернативні види палива по 14 котельнях бюджетної сфери. У всіх бюджетних установах завершено поточний ремонт будівель і споруд, приміщень загального користування, підвалів та горищ.

 

«В результаті проведеної роботи в бюджетній сфері за листопад споживання природного газу скорочено на 24,91% від доведених обсягів, – наголосив Микола Володимирович. – Разом з тим, станом на 1 грудня всього заготовлено тільки 5,4 тис. тонн вугілля при потребі 7,6 тис. тонн (70%), зокрема, закладами науки та освіти – 66%». 

 

В результаті засідання було прийнято рішення забезпечити щоденний контроль щодо проведення розрахунків за спожиті енергоносії, дотримання встановлених обсягів споживання природного газу всіма категоріями споживачів та вжити ефективних заходів з погашення заборгованості місцевих бюджетів усіх рівнів.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #газ, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: