Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Як повідомили в прокуратурі області, тернополянин у лютому цього року в невідомого йому чоловіка на території Вінничини закупив за 25 тисяч гривень майже 2,5 тонни спирту етилового.
«Незаконно виготовлений спирт у 12 діжках він хотів перевезти до м.Тернопіль, аби потім продати. Однак злочинному наміру збутися не судилось, оскільки по дорозі через Новоушицький район його зупинили правоохоронці», – зазначили в прокуратурі.