З Тернополя відправили авто для медиків у зону АТО
В неділю, 29 листопала, посвятили і відправили в зону АТО автомобіль, який вдалося придбати для медиків 66-го мобільного госпіталю завдяки “Гаражному розпродажу”, допомозі Лілі Мусіхіної та тернополянина, який допоміг частиною коштів.
Бус завантажили необхідними речами, медикаментами, які зібрали тернополяни, а також сучасними кровоспинними засобами, які передали благодійники з Канади, зокрема екс-тернополяни Олександр та Зоряна Король.
Велика подяка усім хто долучився.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина