З Тернополя відправили авто для медиків у зону АТО
- Опубліковано: Тарас Савчук
- —
- 30 Листопада, 2015 о 12:43
25.06.2026
00:31:55
В неділю, 29 листопала, посвятили і відправили в зону АТО автомобіль, який вдалося придбати для медиків 66-го мобільного госпіталю завдяки “Гаражному розпродажу”, допомозі Лілі Мусіхіної та тернополянина, який допоміг частиною коштів.
Бус завантажили необхідними речами, медикаментами, які зібрали тернополяни, а також сучасними кровоспинними засобами, які передали благодійники з Канади, зокрема екс-тернополяни Олександр та Зоряна Король.
Велика подяка усім хто долучився.


06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026