В неділю, 29 листопала, посвятили і відправили в зону АТО автомобіль, який вдалося придбати для медиків 66-го мобільного госпіталю завдяки “Гаражному розпродажу”, допомозі Лілі Мусіхіної та тернополянина, який допоміг частиною коштів.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Бус завантажили необхідними речами, медикаментами, які зібрали тернополяни, а також сучасними кровоспинними засобами, які передали благодійники з Канади, зокрема екс-тернополяни Олександр та Зоряна Король.
Велика подяка усім хто долучився.