З ворожого полону повернулися двоє захисників з Тернопільщини
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 15 Вересня, 2024 о 16:17
24.06.2026
11:17:19
Двоє захисників з Тернопільщини повернулися із російського полону. Це сталося сьогодні в рамках обміну полоненими.
Повідомили в обласній військовій адміністрації.
Окрім того, з ворожої неволі вдалося визволити внутрішньо переміщену особу – чоловіка, який проживав в нашій області.
Нагадаємо, вчора на рідну землю повернулися 49 українців та українок, які перебували у ворожій неволі. Сьогодні додому повернулися ще 103 бійці. Як повідомив президент Володимир Зеленський, це захисники Київщини, Донеччини, Маріуполя та “Азовсталі”, Луганщини, Запоріжжя, Харківщини. Воїни ЗСУ, Національної гвардії України, прикордонники і поліціянти.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026