Теребовлянські волонтери продовжують збирати допомогу для учасників АТО та доставляти її в зону бойових дій. Про це повідомила прес-служба Теребовлянської районної державної адміністрації.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
18 листопада з Теребовлі на Схід знову вирушили два буси з вантажем для бійців. Волонтери передали в зону АТО продукти харчування, теплі речі, маскувальні сітки, предмети особистої гігієни.