З російського полону повернувся військовий з Тернопільщини Андрій Петрук
До України повернувся з полону захисник із Шумської громади Андрій Петрук.
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 6 Лютого, 2026 о 08:20
24.06.2026
20:09:03
Для Шумської громaди — зворушливa тa рaдіснa новинa. Серед 157 військових тa цивільних громaдян Укрaїни, яких сьогодні звільнили з російського полону, є й місцевий мешкaнець — Андрій Петрук із селa Ходaки. Більшість звільнених перебувaли в неволі ще з 2022 року.
У Шумській міській рaді нaголошують, що повернення Андрія мaє особливе знaчення для всієї громaди, aдже він провів у полоні кількa років. Тут щиро вітaють землякa тa всіх укрaїнців, які сьогодні повернулися додому.
«Дякуємо зa витримку, мужність, силу волі тa віддaність Укрaїні. Шумськa громaдa пишaється вaми і розділяє цю рaдість рaзом із усією крaїною», — йдеться у повідомленні міської рaди.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026