enerhetyk-ua Вуличне радіо

Юрій Човган після скандалу у «Ветеранському просторі» пішов з посади

Опубліковано:
2 Жовтня, 2025 о 10:19
Юрій Човган після скандалу у «Ветеранському просторі» пішов з посади
Юрій Човган після скандалу у «Ветеранському просторі» пішов з посади

Юрій Човган залишив посаду керівника КУ ТОР «Ветеранський простір».

У коментарі «20 хвилин» він підтвердив, що написав заяву «за згодою сторін» і найближчим часом виїжджає до Лондона, де планує перебувати щонайменше пів року.



За його словами, причинами стали відсутність підтримки з боку ветеранів, недофінансування та вигоряння на посаді. Човган наголосив, що установа фактично починала з нуля, а він кілька місяців працював без зарплати, бо не було бюджетних призначень.

Водночас він відзначив, що у «Ветеранському просторі» вже сформована команда, яка працює з громадами та допомагає військовим у лікарнях.

29 вересня голова облради Богдан Бутковський підписав розпорядження, яким обов’язки директора від 1 жовтня покладено на Андрія Яковенка, колишнього заступника Човгана.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #Ветерaнський прoстір, #Човган
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тернопільська “Нива” ще не та команда, яка може реально на щось претендувати, – тренер
10:20, 30 Вересня, 2025

Тернопільська “Нива” ще не та команда, яка може реально на щось претендувати, – тренер

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: