enerhetyk-ua Вуличне радіо

Юні дизайнери з Тернопільщини підкорили модну арену в Мілані

Опубліковано:
29 Травня, 2025 о 19:05

Дизайнерські сукні, створені учнями Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму підкорили європейську модну арену! Колекція під назвою «З Україною в серці» була представлена на престижному модному показі в Мілані. З Україною в серці

Як зазначив Сергій Надал, ця подія відбулася в рамках масштабного міжнародного проєкту «Ти – це сила, яка не знає меж!», що має на меті підтримати та продемонструвати таланти української молоді.



Участь у показі в Мілані стала визначним досягненням для молодих тернопільських дизайнерів та їхніх наставників. Їхня творчість не лише прославила ім’я міста Тернополя на світовій арені, а й яскраво продемонструвала неймовірний талант та потенціал української молоді. Вітаємо молодих дизайнерів та їхніх викладачів з цим значним успіхом!

З Україною в серці

Раніше, ми писали що юна спортсменка з Кременця Юлія Євдокімова представлятиме Україну на змаганнях у Франції.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #З Україною в серці, #мода, #тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тетяна Федорів
21:38, 5 Вересня, 2025

Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: