Під час перебування в Тернополі, 15 січня, на врученні нагороди “Народний Герой України” Дмитро Ярош завітав у Штаб Самооборони Майдану.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Тернополі вручали нагороди «Народний Герой України» (Фото)
“Дмитро Анатолійович вишиває! Просто в нас на Штабі. Мушу сказати, що навчився дуже швидко. Буде толк!” – написала Лілія Мусіхіна на своїй сторінці ФБ.
Ярош ж на своїй сторінці написав: “Ніколи не думав, що буду вишивати бісером) При цьому, не соромно: до мене вже вишивали 3-ій і 8-ий полки спецназу, купа офіцерів та бійців ЗСУ, ДУКу… Образ буде правильний!) Ох, уж ці тернополяни і волонтер Лілія Мусіхіна.)))”