Жителі вулиці Канадській скаржаться на жахливий стан дороги і просять відремонтувати її.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«Якщо падає дощ, все пливе… Все каміння пливе вниз. Неможливо заїхати не те що машиною, ноги можна поламати. Тому дуже велике прохання, щоб влада звернула увагу на нашу вулицю. Нещодавно біля нас ремонтували дорогу і ми б хотіли, щоб наша дорога була в нормальному стані», – пише тернополянин Дмитро.