“Якби нам дали техніку, ми б за два місяці взяли Москву”. Так каже доброволець, який вже три місяці воює на Сході, Ігор Радецький. В одному з боїв його батальйон захопив ворожий штаб. Там наші солдати знайшли вже поділену на російські губернії карту України. Відтак, Ігор Радецький закликає усіх стати на захист Батьківщини. Кожен на своєму місці має щось робити. Хто не може воювати – хай допомагає українським військовим.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ