Як в Тернополі затримували “люстратора” з “Правого сектору”. (Відео)
Учора в Тернополі по активіста “Правого Сектору”, який “люстрував” суддів у Кременці, приїхали правоохоронці з Рівного. Як стверджує лідер “Правого сектору” на Тернопільщині Василь Лабайчук, активіста намагались вкрасти. Проте цього не дали зробити побратими і… собака.
Нагадаємо, чоловіка притягують до відповідальності за те, що брав участь у “сміттєвій люстрації” суддів у Кременці. У січні цього року громада прийшла під районний суд, вимагаючи покарання для колишнього мера Почаєва, якого звинуватили у численних земельних махінаціях. В смітнику опинилась суддя, яка винесла рішення, разом із головою.
Активістів “Правого сектора” звинуватили в хуліганстві і відкрили провадження, пише Доба.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина