Як тернопільскі волонтери попали під обстріл в зоні АТО
Як тернопільскі відважні та досвідчені хлопці влітку потрапили під серйозний, важкий, кількагодинний обстріл на Луганщині. Кажуть, що в той час робили те ж, що робить кожен цивільний у такій ситуації: молилися та подумки прощалися з рідними.
Важко уявити, що пережили волонтери. Адже, зі слів досвідчених бійців, немає нічого страшнішого на фронті за звук мінометного обстрілу. “Градів не чути. А от коли летять міни, то цей пронизливий свист викликає мороз по шкірі, адже чути його здалеку і довго, а передбачити, куди ж упаде снаряд – важко. Залишається лише вірити в долю і Божу ласку”, – розповідають “биті” військові.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина