Хороша штука звітність. Виглядає красиво. От прозвітували почаївські МНСники про ремонт, реконструкцію і рестарацію , про оновлення і відновлення, ремонт техніки і повне забезпечення пожежогасильними засобами. На папері все виглядає красиво. Чиновники різного масштабу задоволені, статистика намальована бездоганно. Але…
Перегляньте також:
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
Зараз в Почаєві, в самий розпал паломництва до Свято-Успенської Лаври, коли в місті перебувають тисячі паломників, дотліває людський маєток. Це при тому, що температура на вулиці доволі спекотна, що лише ускладнює ситуацію. А пожежні розрахунки, як вияснилось, не мають чим гасити пожежу. Води немає, техніка або несправна, або недоукомплектована і люди гасять пожежу чим можуть.
МНСники лише розводять руками. Через дві години після початку пожежі з Кременця вдалося “випросити” пожежний автомобіль. Але то вже було запізно, бо хата на той час уже дотлівала. Отже, з вини любителів помпезних звітів і керівництва Почаївської пожежної частини родина, між іншим, учасника АТО І. Горевича, котрий уже більше року перебуває на Сході без ротації, опинилась на попелищі.
На 3 вересня депутати Почаївської міськради скликають сесію, на котру запрошують всіх причетних до трагедії чиновників, щоб спитати з них і за красиву звітність, і змусити відшкодувати потерпілій родині завдані збитки. Адже, якби пожежні приїхали вчасно і в машинах, котрих, до-речі, на Почаїв є лише дві, була вода і піна, будинок вдалося б врятувати.