Поставивши студентів на коліна за недотримання дисципліни, директор Тернопільського вищого професійного технічного училища ресторанного сервісу і торгівлі Андрій Каплун порушив права дитини, а ще, чинив самоправство – так вважають працівники головного управління Національної Поліції в Тернопільській області. За їх словами – така поведінка керівника закладу неприпустима і нараз правоохоронці працюють над цією справою. Поки опитують постраждалих і доки не зібрано усіх необхідних матеріалів, які підтверджують порушення директором закону, – поліція не може відкрити кримінальну справу, але цю подію уже внесли до єдиного журналу обліку про злочини та правопорушення тернопільського міського відділу поліції.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Директор училища в Тернополі принижує учнів: за провини привселюдно ставить на коліна
Юристи вважаю, що карати директора-тирана треба за статею 364 – зловживання владою чи службовим становищем. Адміністративна відповідальність залежатиме від рішення суду, ймовірно, Андрія Каплуна чекає ув’язнення. Зараз з потерпілими хлопцями працюють психологи.