Створений в липні цього року «Центр антикорупції» в Тернополі декларує свою діяльність, як боротьбу з несправедливістю, протистояння нечесним чиновникам, викриття фактів корупційних дій. Часу пройшло небагато, але вже б повинні бути якісь результати.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Нажаль, дізнатись про успіхи не вдається. Немає ніде інформації про найбільші досягнення центру, гучні викриття та притягнення корупціонерів до відповідальності. Працівники центру не надають такої інформації, а радять говорити про такі речі з самим керівником Ігорем Вонсом.
Ми розуміємо, що скоро вибори, а це важливіше від звіту, але тернополянам було б цікаво почути про роботу «Центру антикорупції», а особливо про конкретні моменти роботи і завершені справи та покараних корупціонерів. Хоча б один знешкоджений корупціонер приніс би кандидату набагато більше бонусів, ніж дуті рейтинги «соціологів».
Зрештою, такий звіт дав би змогу громадянам переконатись, що створений кандидатом на посаду міського голови центр — не чергова передвиборча «фішка» з запашком макаронних виробів для вух. Тернополяни вже стикались з такими технологіями на зразок «команди добрих справ», яка самоліквідувалася на другий день після виборів, а про її роботу так ніхто нічого толком сказати не може. Щоб попередити такі випадки, пану Ігорю, напевно, варто все ж прозвітувати про роботу.
Тому бажаємо йому успіхів в нелегкій боротьбі з корупцією і чекаємо розповіді про те, скільки корупціонерів вже передано служителям Феміди, чи хоча б про якусь конкретну роботу. Наразі маємо лише недолугу саморекламу на фоні оголошення набору в нову поліцію, до якої Ігор Вонс ну зовсім не має ніякого стосунку. Не допрацьовують піарщики кандидата!