Після мінських домовленостей селище опинилося в так званій “сірій зоні”, тому тут встановилося двовладдя. “Це Зайцеве, селище в передмісті Горлівки Донецької області. З 2014 р. лінія фронту зміщується вгору і вниз по вулицях Зайцевого. Селище вже півтора року в епіцентрі війни.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Нещодавно бойові дії помітно активізувалися. “Грані” побували на вулиці Маресьєва. Це крайня вулиця позицій ЗСУ. За городами починаються позиції “ДНР”, – йдеться в анотації до відео, яке виклали у мережу, передають Патріоти України.