– Недоторканність – це лакмусовий папірець, який демонструє, для чого депутат прийшов у Верховну Раду: якщо людина відмовляється голосувати про зняття, – вона буде працювати лише для власної наживи, – каже нардеп з Тернопільщини Тарас Юрик.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– Вважаю, що депутатів потрібно позбавити недоторканності, саме тоді там залишаться люди, які прийшли розв’язувати проблеми нашої держави. Я, як людина, яка пришла у Верховну Раду в команді партії «Блок Петра Порошенка» розділяю та підтримую погляд Президента на це питання. Порошенко – це людина, яка передусім зацікавлена в тому, щоб народні депутати працювали чесно, патріотично й самовіддано на благо народу України. Готовий зробити все можливе, щоб народні депутати не зловживали наділеними повноваженнями і гідно виконували свої обов’язки, – говорить нардеп.
– У майбутній коаліції домовилися зняти з депутатів недоторканність, але з умовою захисту політичної діяльності. Щоб не сталося так, що ми проведе мо мітинг, а нас всіх кинуть за грати. Мова йде про комерційну діяльність, бо 90 відсотків справ, які подавалися до зняття недоторканності, стосували ся бізнесу народних депутатів, – підсумовує він сказане.