Країна у нас одна – і плисти їй у світле майбутнє Дякувати Богу, нарешті підписали коаліцію. Це перша коаліційна угода, над якою працювала наша команда. За нас голосували мільйони людей, яких ми не маємо права підвести.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Вважаю, що переможці виборів повинні взяти на себе відповідальність за розвиток держави. Саме тому фракція Радикальної партії у Верховній Раді голосуватиме за реформаторські дії, і підтримуватиме уряд реформаторів. Ми будемо голосувати за кандидатуру Арсенія Петровича Яценюка на посаду прем’єр-міністра України, який здатен “тягнути цього воза”.
А я, в свою чергу, готовий взяти на себе відповідальність, та очолити МВС України.