Народні депутати вихідці з Тернопільської області згуртувалися у міжфракційне об’єдання “Тернопільщина”. Керівником якого обрали Романа Заставного.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
“Відбулося перше засідання депутатської групи міжфракційного об’єднання “Тернопільщина”, до якої ввійшло 13 народних депутатів (О.Барна, І.Побер, Т.Юрик, С.Барна, Р.Заставний, В.Соляр, С.Кубів, Ю.Чижмарь, М.Люшняк, Т.Батенко, Т.Пастух, М.Головко, Р.Князевич).
На засіданні затвердили назву та обрали голову групи. Об’єднання шукатиме шляхи вирішення проблемних питань Тернопільської області, серед яких, для прикладу, ремонт доріг, передача довгобудів у комунальну власність тощо” – пише в Фейсбук Роман Заставний.