Жоден з нас не народжений для війни, але всі ми тут зараз, щоб захистити нашу свободу. Проект розповідає про звичайних чоловіків, які щоденно самовіддано виконують свій військовий обов’язок перед Україною. Кожного з них ви могли бачити у парку, зустріти в черзі у магазині або банку, бо не існує людини, яка була б спеціально народженою для війни, та всі ми змушені сьогодні захищати рідну країну.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Номер «гарячої лінії» для бажаючих вступити до Українського війська (044) 223-23-61.
Лінія працює щодня з 9.00 до 21.00.
Міністерство оборони України. http://www.mil.gov.ua