Володимир Бліхар: «Альтернативи оновленню Тернополя немає – жодні компроміси тут недоречні»

Опубліковано:
9 Жовтня, 2015 о 10:23

Чи не під час кожної зустрічі мені доводиться акцентувати увагу виборців на тому, що дехто з політиків минулої доби та партійних функціонерів робить все, аби заблокувати прохід у владу та скомпрометувати  нових людей, здатних кваліфіковано та патріотично працювати на користь громади.

 А спонукають мене до такої заяви чутки, які за допомогою адмінресурсу та цілої гвардії чиновників поширює штаб одного з кандидатів на посаду  Тернопільського міського голови. Суть дезінформації мешканців нашого міста полягає у тому, що, буцімто, Володимир Бліхар є «технічним» кандидатом одного з потенційних лідерів перегонів.

 

Що хочу сказати з цього приводу.

 

По-перше, якщо ці байки абстрагувати від дійсності, то у них для мене і для потужної та професійної команди «Народного контролю», яка йде на вибори до міської ради, є позитив. Адже будь-які інсинуації з боку опонентів, передусім, свідчать про нашу силу і про їхню слабкість та страх перед правдою, який з наближенням до  25 жовтня все сильнішатиме. Також очевидно, що методи ведення чесної, прозорої і змагальної виборчої кампанії їх не обнадіяли, або ж зовсім не бралися на озброєння у поході за довірою тернополян.

 

По-друге, і це також ясно, як у білий день, навіть замовні рейтинги, які нині малюють у штабах деяких політичних сил та доносять до людей через засоби масової інформації як доконаний факт, не спрацьовують, а швидше навпаки – викликають спротив у спраглій за кардинальними змінами громаді.

 

Тому й діють опоненти  за простим і перевіреним уже не на одних виборах принципом: якщо неможливо покращити власні показники народної довіри, треба до них доплюсувати результати електоральної підтримки справжнього лідера. Ось так я і став «технічним» кандидатом.

 

З іншого боку, чутки про мої закулісні домовленості з іншим кандидатом на посаду міського голови, можуть нанести непоправної шкоди тим, хто ще не визначився зі своїм вибором, або ж рішуче налаштований змінити стару місцеву владу. Оскільки я завжди і всюди виступаю проти будь-яких маніпуляцій свідомістю українців і не вишукую жодних політтехнологічних прийомів, щоб схилити шальки довіри на свою сторону, то неправда опонентів змушує мене офіційно заявити наступне:

 Я цілком самодостатня людина і підприємець, який не звик зазирати у чужу кишеню чи просити на прожиття. Я – корінний тернополянин з діда прадіда і понад усе бережу честь та гідність свого роду.

 

Соціально відповідальні підприємці, волонтери, учасники АТО, громадські активісти та журналісти, яких об’єднав «Народний контроль»,  уже неодноразово довели на ділі свій професіоналізм, відвагу, чесність та здатність ефективно працювати на громаду, а тому я ніколи не зраджу їх і йтиму до перемоги на виборах у монолітній колоні єдиної команди.

 

І, наостанок. Усвідомлюючи всю повноту відповідальності за долю країни в цілому і Тернополя зокрема, як громадянин і як патріот, я ніколи не піду на жоден компроміс з власною совістю. Будь-які обопільні зобов’язання  чи перемовини з нинішніми політичними опонентами можуть вестися тільки на основі співставлення наших програм розвитку міста і аж після виборів. Обіцяю, що всі ці дискусії будуть публічними, відкритими і корисними для громади, бо оновленню Тернополя альтернативи немає.

 

Володимир Бліхар,
кандидат на посаду Тернопільського міського голови від політичної партії «Громадський рух «Народний контроль».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: