Водогосподарська галузь Тернопільщини знову найкраща

Опубліковано:
3 Березня, 2016 о 08:53

Тернопільське обласне управління водних ресурсів за підсумками роботи у 2015 році зайняло почесне перше місце серед водогосподарських організацій України за комплексною оцінкою Державного агентства водних ресурсів.

 Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, управління активно працює: підтримує в робочому стані системи й об’єкти міжгосподарсько-меліоративного комплексу  (окошення каналів, ремонт гідротехнічних споруд, очистка від мулу каналів, виконання земляних робіт); забезпечує потреби населення і галузей економіки області у водних ресурсах; проводить лабораторні вимірювання показників якості води; відновлює та упорядковує джерела; проводить заходи, пов’язані з попередженням шкідливої дії води і ліквідацією її наслідків, включаючи протипаводковий захист сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь області та ін.

 

За вищезгаданим – щоденна копітка праця дружнього колективу, а це – 421 працівник під керівництвом Капусти Т.Я.

 

Тернопільське облводресурсів може бути прикладом того, як в складних умовах господарювання при обмеженому фінансуванні, можливо систематично нарощувати показники по експлуатації меліоративних систем, зберігати у належному технічному і естетичному стані будівлі та обладнання і гідно виконувати завдання, визначені Держводагентством України.

 

Слід зазначити, що Тернопільському облводресурсів вдалося отримати перше місце в Україні за результатами фінансово-господарської діяльності другий рік поспіль.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених
22:20, 11 Липня, 2024

Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених

Блоги

ТОП новини тернопільщини: