Військові психологи з Оперативного командування “Захід” пройшли курс підвищення кваліфікації, розроблений фахівцями Українського католицького університету. Програма була спрямована на оновлення знань та навичок психологів, що працюють з військовослужбовцями, які зазнали психологічних травм внаслідок бойових дій.
Після напруженої і важкої роботи на передовій це навчання дало їм змогу не лише здобути нові знання та навички, а й перезавантажитися та відпочити, щоб відновити ресурс для ефективної роботи.
Перегляньте також:
«Ми давали максимум знань для вироблення практичних навичок. Також під час тренінгу учасники озвучували ті складні випадки і питання, що їх турбують. Ми їх обговорювали у групі. Завдяки цьому зрозуміли, які акценти робити під час підготовки до нового навчання, які є потреби і запити. Люди спраглі до нових знань, зацікавлені, вмотивовані», – ділиться враженнями від тренінгу Марʼяна Миколайчук.
А нещодавно, ОК «Захід» вручило подяки ректорові УКУ Тарасові Добкові та проректорові з адміністративних та фінансових питань Любомирові Тарновському. Вони отримали їх за сприяння в отриманні нових знань в галузі психології, активну життєву і громадську позицію.
«Що не менш важливо, ці курси дозволять офіцерам на тільки набути нових навичок, а й також відновитися, адже не треба забувати, що вони теж люди і вже третій рік перебувають в зоні бойових дій. І дуже важливо відновити їхній ресурс, щоб вони в подальшому могли відновити ресурс інших військовослужбовців», – додає Роман Червоний.
Завдяки отриманим знанням та навичкам, військові психологи зможуть надавати більш якісну психологічну допомогу своїм колегам, сприяючи збереженню їхнього психічного здоров’я та підвищенню боєздатності підрозділів.
Психологічна підтримка військовослужбовців – це інвестиція в майбутнє нашої країни. Завдяки таким ініціативам, створюються умови для того, щоб наші захисники могли повернутися до мирного життя і успішно реалізувати себе.
Нацполіція проводить понад 200 обшуків у справах щодо “ухилянтів”