13 січня, на старий Новий Рік, відбудеться благодійний концерт заслуженого артиста України і одного з найвідоміших сучасних уродженців Теребовлі Віктора Павліка. Домовленості про це досягнуто з начальником районного відділу культури. Про це музикант повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«Ціну на квитки ставим символічну, а всі кошти зібрані, будуть передані сім’ям, чиї рідні в АТО. Ось так! P.S. Заодно і поколядуєм…», – зазначає Віктор Павлік.