У суботу, 22 листопада, між 21:15, 21:20 в Одесі стався землетрус – мешканці міста відчули підземні поштовхи.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У квартирах мешканців Одеси гойдалися люстри, дзвенів посуд, багато хто почували, як гойдаються перекриття, але інформації про які-небудь руйнування немає.
“Найімовірніше, до нас докотилася сейсмічна хвиля від землетрусу, який стався близько 20 хвилин тому в Румунії. Магнітуда в епіцентрі – 5,5 балів за шкалою Ріхтера”, – повідомляє видання Думкая.net.
Також користувачі соцмереж пишуть, що підземні поштовхи відчувалися в інших містах Одеської області, зокрема, в Ізмаїлі, а також у Чернівцях, Миколаєві та Херсоні.
Дехто пише, що землетрус відчули навіть у Вінниці, Тернополі, Хмельницькому, Києві та Полтаві.