Великогаївчани відвідали з вертепом військових на Донбасі
- Опубліковано: Тарас Савчук
- —
- 15 Січня, 2016 о 19:43
24.06.2026
21:30:03
14 січня колядники із Великих Гаїв, що поблизу Тернополя, перебували з вертепом в одному із військових підрозділів на Донбасі.
Вони привітали вояків зі святом Василя та Старим Новим роком. Пролунали колядки і щедрівки, було продемонстровано вертепну виставу.
Військові подякували великогаївчанам своїми оплесками та почастували вояцьким обідом.



06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026