Благодійний фонд «Карітас» підписав меморандум про співпрацю із громадською організацією «Рух за справедливу Україну». Про це йдеться на офіційній сторінці Карітас Тернопіль у Фейсбуці.
Директор Карітасу Тернопіль – отець Роман Загородний та голова правління громадської організації – Тарас Шевчук обговорили напрямки співпраці щодо допомоги родинам військовослужбовців, ветеранів, духовно-психологічної підтримки сімей, а також майбутні заходи для дітей військовослужбовців та ветеранів.
Перегляньте також:
- У тернопільському «Карітасі» влаштували свято до Дня захисту дітей
- «Карітас» закликає тернополян долучитися до благодійної акції «Великодній кошик 2024»
До слова, Карітас Тернопіль вже має напрацювання у цій сфері: благодійний фонд організовує ретрити для сімей військовослужбовців, а для дітей діє проєкт «Майже дорослі».