Іноземні інвестори планують вкласти кошти у виробництво сонячних батарей у Заліщицькому районі. Про цю співпрацю керівництву району та підприємцям із закордону вдалося домовитися під час інвестиційного форуму, який нещодавно пройшов на Тернопіллі. Більше у сюжеті.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера