В Тернополі заплановано облаштувати перший критий паркінг для автомобілів. Знаходиться він на перехресті пр. Злуки – вул. Чубинського. У першу чергу нова парковка буде призначена для стоянки автомобілів мешканців сусідніх будинків.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За словами очільника міста Сергія Надала, на паркінгу будуть створені належні умови для автомобілів та облаштована система відеооспостереження.
До слова, кошти на будівництво цієї парковки йдуть не з міського бюджету, а за рахунок інвестора. Будується багаторівнева парковка за зразками паркінгів столиць Західної Європи.