На спортивних майданчиках в Тернополі встановили камери відеоспостереження.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Зокрема, відтепер тернополяни в онлайн-режимі можуть спостерігати за майданчиком на вулиці Лесі Українки,19, Пилипа Орлика, Старий Ринок,5. Окрім цього з’явилась веб-камера і біля екстрим-парку, що в парку «Топільче».
До слова, централізована система відеоспостереження у Тернополі працює вже більше двох років. За цей час камери відео спостереження з’явились по всьому місту і виправдали себе.
Насамперед це надійний спосіб слідкувати за правопорядком. Камери встановлені у місцях, де часто трапляються аварії на великих площах, а також біля нічних магазинів та нічних клубів.
– Такий досвід ми перебрали у наших європейських партнерів, зокрема в міста Хожів та Люблін, де така система діє вже багато років. Основна перевага системи відеспостереження, це те, що правоохорнці мають можливість контрулювати за будь-якими правопорушеннями, які можуть відбуватись у місті. Тобто в першу чергу ці камери ставились там, де найбільше траплялось автопригод та у місцях, які можуть бути потенційно небезпечні у плані злочинів, – зазначив міський голова Сергій Надал.