В Тернополі кандидат на посаду міського голови порушує закон своєї агітацією

Опубліковано:
12 Жовтня, 2015 о 09:53

 

9 жовтня довготерміновим спостерігачем Громадянської мережі ОПОРА на будівлі залізничного вокзалу м. Тернополя було зафіксовано агітаційні плакати кандидата на посаду міського голови від ВО «Батьківщина» Михайла Ратушняка. 

Варто зазначити, що Тернопільська міська виборча комісія 28 жовтня зареєструвала Михайла Ратушняка кандидатом на посаду міського голови Тернополя від ВО «Батьківщина». Відповідно до ЗУ «Про місцеві вибори», як суб’єкт виборчого процесу М. Ратушняк має право проводити свою передвиборну агітацію, яка відповідно до ч.3 ст. 54, цього ж закону, може здійснюватись в будь-яких формах і будь-якими засобами, що не суперечать Конституції та законам України.

 

Проте, як повідомив спостерігач і зафіксував це на фото, агітаційні матеріали цього кандидата розміщені на будівлі залізничного вокзалу з обох боків над входом, що суперечить п.6 ч. 9 ст. 60 ЗУ «Про місцеві вибори» яка чітко зазначає, що «забороняється розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, в тому числі таксі, у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів».

 

Довготерміновий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА зафіксував порушення та звернувся з відповідною заявою до правоохоронних органів. 

 

 

За коментарями звертайтеся:

координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА

в Тернопільській області

Ігор Процик тел. 0634546661

прес-секретар Ольга Галушка  тел. 0932380812

E-mail: ternopil@opora.org.ua

 

Довідково: Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Яросла Лемішка: “На сцені Тернопільської обласної філармонії – вперше прем’єра мюзиклу”
21:19, 18 Червня, 2024

Яросла Лемішка: “На сцені Тернопільської обласної філармонії – вперше прем’єра мюзиклу”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: