На гарячому, при отримуванні двох тисяч гривень неправомірної вигоди, правоохоронці піймали керівника однієї з автошкіл Тернополя. Той вимагав гроші у мешканця обласного центру завирішення питань про начебто проходження курсу на категорію “D” – перевезення пасажирів автобуса.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За словами старшого слідчого відділу розслідувань корупційних та службовихзлочинів Олега Дубчака, про такі “домовленості” їм розповів сам “учень”автошколи. Він заявив, що двома тисячами не обійшлося. Кількома днямираніше заніс ще три тисячі гривень. Загальна сума мала стати ще йзапорукою здачі екзаменів.
Піймали хабарника після повного обміну грошей на документи про навчання.Слідчі обласного управління міліції дану подію внесли до єдиного реєструдосудових розслідувань. Триває слідство.
СЗГ УМВС
в Тернопільській області