Так, 23 грудня, під час партійних зборів, «тягнибоківці» провели «міні-вибори» голови організації. Нагадаємо, до цього її очолював діючий депутат міськради Роман Навроцький.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Та, вочевидь, вище згаданий політик не виконував вдало функцію лідера, який мав би вести за собою «зграю», тому в дане крісло підшукали людину «твердої руки».
Так, з «подання» лідера партії Олега Тягнибока, методом голосовування та “лобіювання” збоку Олега Сиротюка, Володимира Стаюру призначили в.о. голови міськорганізації (13 голосів “За” із півсотні присутніх).
Слід відзначити, що довгий час Володимир Іванович очолював обласну «Свободу», тому таке рішення скоріше “спад” в кар’єрі, аніж привілеї.
Сьогодні припинено мої повноваження керівника ТМО ВО Свобода.Дякую усім побратимам -однопартійцям за співпрацю, за те, …
Опубліковано Романом Навроцьким 23 грудня 2015 р.
Дозволимо собі припустити, що наступним кроком у партійно-кадровій політиці стане призначення нового голови фракції «Свобода» в міській раді, адже до цього її теж очолював Роман Навроцький.