Станом на початок серпня на спрощеній системі оподаткування перебувло 3670 суб’єктів господарювання – юридичних осіб Тернопільщини.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За словами начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата, вказані платники за 7 місяців цього року сплатили до місцевих бюджетів 34,2 млн грн. єдиного податку, що на 18,5 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.
Зокрема, у липні 2014 року до бюджету надійшло 7,3 млн грн єдиного податку з юридичних осіб. Порівняно з аналогічним періодом 2014 року надходження зросли на 4,7 млн грн.