Перший в місті чемпіонат із бойового гопака проведуть 13-14 грудня в тернопільській школі №27.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– Цей чемпіонат 21-ий за рахунком в Україні, – розповідає організатор дійства, тренер з бойового гопака Влад Болдирєв. – Але в нашому місті відбуватиметься вперше. Раніше такі змагання проводилися в Рівному і Львові, тепер черга Тернополя приймати учасників.
Основне завдання бойового гопака – це виховання молодого патріота, а не бійця, розповів тренер.
– Нашим воїнам заборонено йти проти свого народу, – продовжує пан Болдирєв. – Тим паче за гроші. Якщо згадати події Майдану і “тітушок”, то стає очевидним, що окрім фізичної сили ще потрібно мати якісь духовні цінності.
На чемпіонат надійшло близько 130 заявок зі всієї України, розповів організатор. Наймолодшим учасникам чотири-пять рочків, найстаршим — більше двадцяти. Змагатися хлопці будуть в п’яти змагах: однотан, тан-двобій, забава, борня і герць. Як це все виглядає, запрошують глянути тернополян.
Відбуватиметься чемпіонат за адресою: вул. Куліша, 7, в школі №27.
Початок об 11:00 год. Вхід вільний.