Днями в міській раді підписали угоду з Світовим банком реконструкції і розвитку. Згідно цієї угоди Тернополю нададуть інвестиції для модернізації системи водопостачання, будівництва станції знезалізнення води і модернізації системи очисних вод.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, позитивним моментом у підписанні угоди є те, що гарантом виступає Міністерство фінансів України, тобто місто не несе жодних зобов’язань. Таким чином після реалізації данного проекту тернополяни матимуть чисту питну воду.
Модернізація систем водопостачання та водовідведення розпочнеться у Тернополі поетапно починаючи з 2015 року.
На втілення цього проекту Світовий банк та Фонд чистих технологій надають кредит у сумі 36 688 998 дол. США з терміном погашення 20 та 18 років відповідно.