Під час підготовки дорожньо-мостового господарства до роботи в зимовий період 2014-2015 років у населених пунктах Тернопільщини підготовлено 61 одиниця спеціалізованої комунальної техніки. Також підготовлено 120 одиниць додаткової техніки, яка може бути залучена в організацій на основі договорів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Як інформують у департаменті архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської обласної державної адміністрації, заготовлено 24 тис. тонн посипного матеріалу. Станом на 25 грудня, використано 2850 тонн.