В області працюють над Програмою соціально-економічного та культурного розвитку на 2015 рік (ФОТО)

Опубліковано:
12 Грудня, 2014

Круглий стіл «Нові підходи до формування програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільської області на 2015 рік» під головуванням виконувача обов’язків голови ОДА Івана Крисака відбувся в облдержадміністрації 11 грудня. Участь у ньому також взяли керівники департаментів та управлінь ОДА, науковці, представники громадськості і бізнесу.

 

Як зазначив Іван Крисак, розпочинається процес підготовки проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільщини на 2015 рік. Саме вона є основою для формування та раціонального використання фінансових ресурсів.

 


  

«На даний час формується склад робочої групи з підготовки програми у яку увійдуть провідні фахівці обласної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів влади, представники органів місцевого самоврядування, – зауважив виконувач обов’язків голови ОДА. – Також для нас дуже важлива участь у цьому процесі провідних науковців краю та громадських організацій, їх бачення напрямків соціально-культурного розвитку краю у 2015 році та шляхи вирішення реальних проблем. Нехай патріотизм усіх нас проявиться формування одного із основних документів в роботі ОДА».
 
Як констатувала директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва ОДА Галина Воляник, Програма соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільщини на 2015 рік повинна передбачати заходи, спрямовані на зростання конкурентоспроможності Тернопільщини.

 

 «Насамперед нам слід розробити комплекс заходів у таких напрямках: модернізація реального сектору економіки, сприятливий бізнес та інвестиційний клімат, диверсифікація ринків збуту місцевих підприємств, заходи з енергозбереження, скорочення рівня безробіття, зростання рівня заробітної плати, – наголосила Галина Миколаївна. – Також нас чекає прийняття реформ. Уряд уже схвалив програму на наступний рік, ми всі бачимо їх напрямки і нам потрібно готуватися до їх реалізації, тож програма має передбачати комплекс заходів у цьому напрямку».

 

 
Під час круглого столу усі його учасники висловили своє бачення соціально-економічного розвитку Тернопільщини. Як зазначив виконувач обов’язків голови ОДА Іван Крисак, усі пропозиції будуть враховані при  формуванні Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільщини на 2015 рік, кінцевий варіант якої представлять до 20 січня.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Любов Зубчук
15:20, 20 Травня, 2024

Любов Зубчук: «Я не шкодую, що залишилася у водоканалі, бо люблю свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: