Привітати із Різдвом Христовим керівництво обласної ради та працівників виконавчого апарату завітала народна самодіяльна хорова капела Братства ОУН-УПА із Збаража.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
З побажаннями добра, миру та щастя порадували колядками і студенти комунальної установи обласної ради «Тернопільське обласне музичне училище імені С.Крушельницької». Голова обласної ради Василь Хомінець подякував гостям за щирі колядки та віншування.