Хоча у суботу 12 вересня була сира та дощова погода, у центрі міста біля готелю “Тернопіль” грав духовий оркестр. Так урочисто друзі і рідні зустрічали Ігоря Воїнова.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Чоловік повернувся до дому до рідного міста. Мобілізований рік тому, був у різних гарячих точках, захищав Донецький аеропорт. Ігоря зустрічала дружина і син, а також його рідні та друзі, які і організували для друга урочистий зустріч з оркестром. Для Ігоря це була несподіванка і приємний сюрприз. Вітаємо героя з щасливим поверненням і бажаємо миру та здоров”я!