Порушення, що призвели до втрат більше 1 млн грн, виявили фахівці Держфінінспекції в Тернопільській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Зокрема, посадові особи управління надмірно сплатили 1 млн грн п’ятнадцяти підрядникам, які завищили вартість робіт з капітального та поточного ремонтів, а також послуг, що надаються за змістом дорожньо-мостового господарства та санітарної обробки міста.
Матеріали ревізії передано до Управління захисту економіки в Тернопільській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, а про результати проінформовано прокуратуру області та Управління Служби безпеки України в Тернопільській області.