Українські військові відтіснили бойовиків з Широкиного (Відео)

Опубліковано:
26 Лютого, 2016 о 22:38

Українські військові повністю відновили контроль над Широкиним. Про це в ефірі телеканалу112 Україна розповів прес-офіцер сектору “М” Олександр Кіндсфатер.

 

“Так, кілька днів тому бойовики повністю покинули свою частину. Наші підрозділи взяли цей населений пункт під свій контроль”, – підтвердив він. За його словами, зараз проводяться заходи з розмінування території, ліквідації вибухонебезпечних предметів.

 

“Йдучи, бойовики замінували практично кожен будинок. Поставили десятки розтяжок, мін, мін-пасток. Мета терористів, мабуть, завдати максимальної шкоди військовослужбовцям української армії та мирному населенню, яке захоче повернутися в свої будинки”, – розповів він.

 

Кіндсфатер припустив, що таким способом бойовики готують масштабний терористичний акт. “Наші сапери ведуть обстеження територій та будівель. Виявляють місця, де встановлені міни і залишилися ті боєприпаси, що не розірвалися”, – розповів прес-офіцер.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
Костянтин Грубич
14:12, 2 Серпня, 2026

Телеведучий Костянтин Грубич про Тернопільщину: «Я думав, мене вже важко здивувати»

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: