Три тури духовних наук на священиків Тернопільсько-Зборівської архиєпархії пройдуть 9-11, 11-13, 16-18 березня у Марійському духовному центрі Зарваниця.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У духовних науках беруть участь близько 300 отців Тернопільщини та Хмельниччини. Реколекції очолює отець Василь Оприско, ЧНІ, ігумен монастиря отців-редемптоистів парафії Успення Матері Божої міста Тернополя.
Отець-реколектант розкриває постать св. апостола Петра, особливість його покликання, починаючи від моменту першої зустрічі з Ісусом Христом і до мученицької смерті. Доповідач говорить також про особливість священичого покликання, різного роду виклики та духовні випробовування, які зазнає священик у виконанні своєї духовної місії.
Під час реколекцій священики моляться молитовне правило, служать різні богослужіння та розважають над науками.
Реколекції відбуваються щорічно у часі Великого Посту з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка.