Про те, що не слід залишати в автомобілях будь-які цінні речі та документи, правоохоронці застерігали вже не раз і не двічі. Одначе не всі громадяни дослухаються до порад поліцейських, сподіваючись, що їх вже точно подібне лихо не спіткає, а відтак зазнають чималих матеріальних збитків.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Серед тих, хто потерпів від автозлодіїв 29-річна тернополянка. Вранці 13 січня жінка припаркувала автіку неподалік онкодиспасеру й пішла у справах. У салоні залишила недешеву шубу. Коли ж власниця повернулася, двері іномарки були відчинені, а за хутряним виробом і слід простиг.
Потерпіла з відповідною заявою звернулася в Тернопільський відділ поліції. За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження з правовою кваліфікацією частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка. Злодія розшукують.