Отже, Тернопіль підхоплює естафету від львівських колег щодо “чорної карти” публічних закладів, де звучить російська попса та шансон. Незважаючи на зусилля влади і громадськості, у нашому файному галицькому місті Тернополі у багатьох ресторанах, кафе, маршрутках чи перукарнях продовжують звучати пісні на мові окупанта, повідомляє Погляд.
То ж якщо ви почули у якомусь закладі Тернополя мотив на “общепонятном” – не полінуйтесь і заповніть відповідну форму, яку ми подаємо нижче, щоб створити тернопільську “чорну карту”.
http://goo.gl/forms/n0BJaolSA8
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Спільно звільнимо Тернопіль від імперіальної музики!